Jdi na obsah Jdi na menu
 

109 Pokračovatel v díle V. I. Lenina

Pokračovatel v díle V. I. Lenina

24.12.2018

 

Prezident Miloš Zeman je nepochybně pokračovatelem v díle Velkého Vladimíra Iljiče.

 

I když je mezi chlapci časový odstup, Zeman pečlivým čtením Leninových knížek získal potřebný rozhled.

Stěžejním dílem velkého LENINA je kniha: „Stát a revoluce“ z roku 1917. Zeman hodlá dílo rozpracovat pro nové podmínky 21. století. Pokračování se bude jmenovat: „Stát a slivovice“. Podle Zemana je hlavním hybatelem pokroku v 21. století konzumace slivovice. Zemana při konzumaci slivovice napadají báječné myšlenky jako například:

1/ zrušit senát

2/ vytunelovat ze státního rozpočtu asi 610 miliard a možná i více cestou tunelu-kanálu Dunaj-Odra-Labe v průběhu 25 let.

3/ udělovat státní vyznamenání přednostně přátelům slivovice

 

Chlapci mají společné kořeny, oba pocházejí z učitelských rodin.  U Lenina došlo k radikalizaci po popravě jeho bratra Alexandra v květnu 1887. Od té doby chtěl zničit carský režim a všude viděl jenom krev.

 

U Zemana došlo k zásadní radikalizaci při volbě prezidenta v roce 2003. Zeman se vrátil do Prahy z vysočiny, stejně jako se v roce 1917 vrátil Lenin ze Švýcarska do RUSKA. Při volbě ho ovšem potopili poslanci vlastní sociální demokracie a od té doby viděl Zeman všude jenom pomstu. Obrázek, kdy Zeman mává na Sobotku holí, je legendární.

Stejně jako LENIN přišel o bratra Alexandra, tak i Zeman zaznamenal velikou ztrátu, když mu všechen veliký čínský lid začal vyšetřovat jeho poradce Jie Ťien-minga pro korupci a zpronevěru. Jie Ťien-minga už rok nikdo neviděl – vyšetřování je totiž neveřejné a výsledek se asi nedozvíme ani MY ani prezidentská kancelář.

 

LENIN – MARX - ENGELS

obr-109_01_lenin_engels_marx.jpg

 

Pokračovatelé

FILIP (agent STB krycí jméno FALMER) – OKAMURA – BABIŠ (agent STB krycí jméno BUREŠ) - ZEMAN (sledovaná osoba STB krycí jméno MAN) obr-109_02_zeman_babis_okamura_filip_.jpg