Jdi na obsah Jdi na menu
 

087 4 000 prázdných slov

 

4 000 prázdných slov

13.01.2018

Nyní se ukazuje, jak celé Zemanovo impérium -  vztahy mezi prezidentskou kanceláří a českými velkopodnikateli je křehké a zranitelné. Zemanovo impérium zahrnovalo půlku světa počínaje Pekingem přes Moskvu až ku Praze.

1/ Vzpomeňme na Zemanova silná slova určená směrem k aktivistkám Hnutí DUHA, které se připoutaly ke kmenům stromů a bránili tak na Šumavě kácení stromů.

Zeman situaci v únoru 2017 při vystoupení v Poslanecké sněmovně popsal takto:

„Ale tehdy za vlády Martina Bursíka, přítele kůrovce, jak se sám označil, se k těmto třem ztepilým smrkům připoutaly tři neméně ztepilé dívky z hnutí Duha. A když tam přišli dřevorubci, tyto dívky jim bránily v pokácení těchto stromů. A místo toho, aby je tito dřevorubci přeřízli,“ řekl Zeman a zastavil, jelikož jej přehlušil smích poslanců. „Mám samozřejmě na mysli ty stromy,“ doplnil Zeman a pokračoval, že dřevorubci místo pokácení stromů odešli. 

Včera po příchodu Miloše Zemana do volební místnosti před Zemana předskočila jedna taková ztepilá dívka (asi 55 kg i s riflemi) a světe div se. Miloš Zeman místo, aby dívku přeřízl, ukryl se v pevném srdečném objetí svého bodyguarda a další jeho 3 bodyguardi dívku složili na zem. A tím překazili Milošovi jakýkoli další akt.

Tak končí silná slova Miloše Zemana v reálném životě. Zeman je silný jen opřený o řečnický pult, a slabý jako dítě, když mu někdo sáhne na berličku.

2/ Zemanových prázdných slov je celá řada, proto obrazně píši o 4 000 prázdných slovech. V oblasti dodržování pravidel právního státu je nezbytné si připomenout Zemanovy sliby v rámci akce „Čisté ruce“.

Ve volbách do poslanecké sněmovny v roce 1998 Zeman za ČSSD proklamoval hesla „oblečeme je do tepláků“, „padni komu padni“ a „Akce čisté ruce“.

Skočilo to výsledkem, že se po volbách Zeman dohodl na vládnutí s tolik kritizovaným Klausem a chlapci si padli do náručí.

Z akce čisté ruce byl nakonec odsouzen do tepláků jediný případ, a to Zemanem pečlivě vybraný a jmenovaný ministr financí Ivo Svoboda.

Od roku 1998 Zeman jasně přestoupil svými činy na stranu úplatkářů a podvodníků, kteří lžou a . . . . . .

  • Zeman vytáhl do vysoké státní funkce ministra vnitra Stanislava Grosse. Toto postavení a kontakty následně Grossovi umožnily zázračné zbohatnutí ve výši okolo 100 miliónů korun prodejem akcií společnosti MORAVIA ENERGO a.s.
  • V listopadu 2011 Zeman označil Babiše za nedůvěryhodného člověka. Následně v roce 2017 při odchodu Babiše z funkce ministra financí Zeman naprosto otočil svůj názor se slovy: „Babiš dokázal v čele ministerstva financí to, co nikdo předtím, vyjadřuji mu úctu.“ Babiš je podezřelý z nezákonného převzetí společnosti AGROFERT a.s. v roce 1995, dále z dotačního podvodu na Čapím hnízdě a dále z krácení daně u korunových dluhopisů.
  • V Číne a Rusku Zeman dohazuje kšefty skupině podniků HOME CREDIT Petra Kellnera. HOME CREDIT je první zahraniční firmou, která může poskytovat úvěry kdekoli v Číně. Takovou sílu má prezident Zeman. Na tuto změnu čekala téměř čtyři roky.